ברוכים הבאים ל- biocredit

גיוס הלוואה ואשראי מבנקים איך זה עובד?

כל יזם ובעל עסק שואף להחזיק מראש בסכום כסף המאפשר לעסק להתנהל כשורה מבחינה כלכלית – להימנע מכניסה לחובות, להתפתח ולבנות לעצמו שם ומוניטין בתחומו.

שאיפה מרכזית נוספת של כל בעל עסק היא להחזיר במהירות את ההשקעה. לשם כך, עליכם להיעזר בסבלנות ובאורך רוח שכן, לוקח זמן להחזיר את ההשקעה הראשונית ולבסס את העסק שלכם. במציאות של היום, אין אפשרות לתפעל עסקים מבלי שההון הדרוש יהיה זמין. פעמים רבות ההון ההתחלתי אינו מספיק לתחזוקת העסק. לכן, בעלי עסקים רבים פונים לבנקים לקבלת אשראי והלוואות.

כיצד להתנהל בחכמה מול הבנק?

כידוע, הבנקים אינם נותנים הלוואה לכל אחד. על מנת להצליח לקבל את ההלוואה, על מבקש ההלוואה להיות מיומן, מקצועי ולהכיר באופן מעמיק את התחום הבנקאי.

לא אחת קורה שיזמים פונים לקבלת אשראי ונוצר קונפליקט בינם לבין הבנק. בעוד שהיזם מעוניין באשראי הגבוה ביותר ובעמלות ובריביות נמוכות, הבנק לעומת זאת מעוניין להבטיח את הביטחונות שלו – ההיפך מרצון הלקוח. מסיבה זו, הרבה יזמים נתקלים בסירוב לקבלת הלוואת מימון לעסק מהבנק.

אז איך בכל זאת ניתן להצליח לקבל הלוואת מימון מהבנק?

כאשר לווה עסקי מעוניין לבצע גיוס אשראי בנקאי, עליו להיות מוכן להציג את מרבית המסמכים התומכים בבקשה ומעידים על היכולת הפיננסית שלו לעמוד בהחזרי האשראי. על מנת לנתח את היכולת הפיננסית של הלקוח, פקידי הבנק חוקרים את היסטוריית האשראי של החברה, של הבעלים, פוטנציאל הרווחים והמכירות בשנים האחרונות, ביטחונות קיימים שניתן לספק והמטרה של כספי ההלוואה.

בעת הפנייה לבנק על הלווה להכין מסמכים רשמיים ודוחות בנוגע לפעילות השוטפת של החברה ואף ישתמש בשירותים של אנשי מקצוע אובייקטיבים כדוגמת עורך דין ורואה חשבון. ככל שהלווה יתייחס לבקשת ההלוואה באופן רציני יותר, יכין את כל המסמכים והדו”חות הדרושים, הסיכויים שלו לקבלת ההלוואה גדלים בהתאם.

סימן אזהרה נוסף – בקשת הלוואה חריגה

עניין מרכזי נוסף שיש להתייחס אליו בעת בקשת ההלוואה הינו ההתאמה בין סכום ההלוואה המבוקש לבין מטרות האשראי. בקשה כספית גבוהה מידי או נמוכה מידי עלולה לעורר חשד משום שהיא מעידה על חוסר מקצועיות של הלווה ושהוא אינו מחשב את התקציב של העסק בצורה נכונה.

גיוס הלוואה ואשראי מבנקים למי ניתן לפנות?

כל פנייה לבקשת אשראי צריכה להיות מלווה בבקשת אשראי מקצועית עם מסמכים מהימנים המעידים על כך שהלווה ראוי לקבלת ההלוואה ויוכל לעמוד בהחזריה העתידיים.

חברת ביוקרדיט הינה חברה המתמחה במחיקת נתוני אשראי שליליים ומכינה עבור הבנק את כל המסמכים והדו”חות הנדרשים לקבלת ההלוואה. בחברה תדאג שתוכלו לקבל את כלל התנאים והזכויות הפיננסיות המגיעות לכם מול הבנק על מנת שתוכלו לממש את היעדים העסקיים שלכם ולהעניק לעסק את הביטחון הכלכלי המהווה את היסוד המרכזי להתנהלותו.

נשמח לעמוד לרשותכם לכל מידע נוסף

צוות המומחים שלנו זמין עבורכם בכלל דרכי התתקשרות על מנת להעניק לכם את המידע המקצועי ביותר במהירות האפשרית.

  • חייגו אלינו 072-328-1414
  • כתובתינו

    יגיע כפיים 2 (בית פילוט), תל אביב, ישראל

  • שלחו אימייל

    info@biocredit.co.il

    Skip to content