ברוכים הבאים ל- biocredit

אודותינו

קצת על biocredit

אודותינו

מאז נכנס לתוקף חוק ריכוז נתוני האשראי, באפריל 2019, השתנו חוקי המשחק לחלוטין עבור גופי המימון והבנקים – ובעיקר עבור כל אחד ואחת מאיתנו. נתוני האשראי הם אשר קובעים את דירוג האשראי, ויש להם השפעה ישירה על תנאי ההלוואות ופתרונות המימון השונים המוצעים על ידי הבנקים, חברות האשראי וגופים פיננסיים אחרים.

חברת BIO CREDIT מתמחה במחיקת נתוני אשראי שליליים ומעניקה ייעוץ מקצועי שיאפשר גם לך להעלות את דירוג האשראי, בכפוף לחוק. כדי להבטיח שירות איכותי, צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע מומחים, לרבות כלכלנים ויועצי אשראי. צוות מיומן זה מספק מטרייה פיננסית רחבה, הפועלת לצד גופים פיננסיים שונים למתן הלוואות, ביטוחים, ייעוץ עסקי, שירותי חשבונאות ועוד.

אודותינו
Download App Download App
Download App
Download App

שיפור בדירוג האשראי ולאפשר גם לך לפרוץ כלכלית

כדי להבטיח שיפור בדירוג האשראי ולאפשר גם לך לפרוץ כלכלית, חברת BIO CREDIT מציעה ליווי פיננסי מקיף להעלאת דירוג האשראי, לחיסכון ולבניית תוכנית עבודה שתאפשר שיקום כלכלי וצמיחה בטווח הארוך. צוות החברה, הממוקד באפיון הצרכים הייחודיים שלך ובאיתור הפתרונות האופטימליים עבורך, פועל ללא לאות כדי להעניק לך שירות איכותי, מדויק ומהימן. בזכות הניסיון העשיר והידע הרב של מומחי החברה, אנו מעניקים לך מעטפת מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.

צוות המומחים של BIO CREDIT מנוסה בטיפול בנתוני אשראי נמוכים, וכן במקרים מורכבים או לאחר פשיטת רגל והליכי הוצאה לפועל. בעזרת השירות המקצועי של צוות החברה ניתן לקצר או למחוק את חיווי האשראי, לחזור לשגרה ולהתנהל באופן תקין ויעיל מול כל המוסדות הפיננסיים, לרבות הבנקים וחברות האשראי.

נשמח לעמוד לרשותכם לכל מידע נוסף

צוות המומחים שלנו זמין עבורכם בכלל דרכי התתקשרות על מנת להעניק לכם את המידע המקצועי ביותר במהירות האפשרית.

  • חייגו אלינו 072-328-1414
  • כתובתינו

    יגיע כפיים 2 (בית פילוט), תל אביב, ישראל

  • שלחו אימייל

    info@biocredit.co.il

    Skip to content