ברוכים הבאים ל- biocredit

הלוואות מדינה – מהם המסלולים ואיך מקבלים?

כאשר מקימים עסק חדש, נדרשים סכומי כסף גדולים על מנת להצליח להקימו. לרבים מהאנשים אין את סכומי הכסף הנדרשים בכדי להצליח להקים עסק. לכן, הם פונים לבנקים ולקרנות הלוואה שונות על מנת להצליח לקבל את הסכום הדרוש.

הבנקים והקרונות אינם מעניקים הלוואה לכל אחד. ישנם תבחינים מסויימים המאפשרים קבלת הלוואה כמו תוצאה חיובית של בדיקת BDI, דירוג אשראי נמוך, דו”ח ריכוז נתוני אשראי המתקבל על ידי בנק ישראל ועוד נתונים נוספים. 

ישנן הלוואות מדינה במיוחד לעסקים. הלוואות אלו נכללות במסלול עסקים בהקמה וניתנות לצורך הקמת העסק החדש בהתאם לעמידה בקריטריונים של הקרן. ההלוואה מיועדת ליזמים המעוניינים להקים עסק או שנמצאים בעיצומו של תהליך ההקמה. היזמים יכולים לגייס הלוואה בערבות המדינה על מנת להצליח לממן את עלויות ההקמה של העסק ולגייס תזרים מזומנים – לתמיכה בפעילות החודשית של העסק.

כיצד תוכלו ליצור מינוף עסקי וביטחון כלכלי הדרושים בעבור העסק שלכם? ריכזנו עבורכם במאמר את כל הדברים החשובים שעליכם לדעת.

 

הלוואות בערבות המדינה – הפתרון ליציבות ולמינוף העסק

הלוואה בערבות המדינה מאפשרת לבעלי עסקים רבים למנף ואף לשמר את עסקיהם. לעסקים מסויימים ההלוואה חיונית להישרדות עתידית ולחלקם ההלוואה מהווה מינוף כלכלי וצמיחה עסקית. ההלוואה מתקבלת מהבנק בערבות המדינה בביטחונות מינימליים ובתנאים נוחים.

ייעוד הקרן הוא לתמוך בעסקים ולאפשר להם לקבל הלוואות לצרכים שונים ומגוונים. הקרן מציעה שלושה מסלולים עיקריים בהם עסק יכול לגייס הלוואות בערבות המדינה: מסלול עסקים בהקמה, מסלול הון חוזר ומסלול השקעות. מסלול השקעות מסייע לעסקים קיימים במימון השקעות הנלוות לעסק – שיפוצים לעסק, רכישת מכוניות או ציוד, הרחבת העסק לתחומים חדשים. עסקים רבים זקוקים לביצוע השקעה אך לרוב אין להם את המזומן הנדרש. בעזרת גיוס ההלוואה בערבות המדינה ניתן לממן את ההשקעה בתנאי החזר נוחים המותאמים ללקוחות רבים.

מסלול הון חוזר הינו מסלול המסייע לעסקים קיימים בגיוס הלוואות למימון צרכי הון חוזר. מסלול זה כולל גיוס תזרימים למימון פעילות שוטפת, גיוס תזרים בעקבות מקרה נקודתי הפוגע ביכולת התזרים של העסק או כל גישור אחר על פערי תזרימים במצב בו העסק גדל ונוצר צורך במזומנים.  

כיצד מקבלים הלוואות מדינה לפתיחת עסק חדש?

בכדי שתוכלו להפיק מכספי ההלוואה את המקסימום, עליכם להתייעץ עם חברה שתסייע לכם בקבלת ההלוואה ובקבלת הזכויות הפיננסיות המגיעות לכם.

חברת ביוקרדיט הינה חברה המתמחה במחיקת נתוני אשראי שליליים ומעניקה עבור לקוחותיה ייעוץ מקצועי שיסייע להם להעלות את דירוג האשראי. החברה מעניקה ללקוחותיה ליווי וייעוץ צמוד החל מהשלב הראשון לקבלת ההלוואה הכולל איסוף המסמכים ההכרחיים ואישורם. החברה תבחן עבורכם את הכדאיות העסקית של ההלוואה, תבצע איפיון לעסק שלכם, תסייע לכם לקבל אסטרטגיות מימוש להלוואה ותעניק לעכם חוות דעת מהימנה בנוגע לסיכויים של הבקשה להתקבל. עד לבלת ההלוואה, החברה תמנע שתיקחו הלוואה שלא תעמדו בתנאים שלה ותעניר עבורכם את ההלוואה המתאימה ביותר לצרכים העסקיים שלכם.

נשמח לעמוד לרשותכם לכל מידע נוסף

צוות המומחים שלנו זמין עבורכם בכלל דרכי התתקשרות על מנת להעניק לכם את המידע המקצועי ביותר במהירות האפשרית.

  • חייגו אלינו 072-328-1414
  • כתובתינו

    יגיע כפיים 2 (בית פילוט), תל אביב, ישראל

  • שלחו אימייל

    info@biocredit.co.il

    Skip to content