ברוכים הבאים ל- biocredit

ליווי עסקי – לחברות ולאנשים פרטיים

בעת ביצוע פעולות פיננסיות מול מוסדות פיננסים כגון בנקים או מוסדות מס הכנסה ומע”מ, נדרש ליווי עסקי מקצועי על מנת להצליח לקבל את הזכויות הכלכליות המגיעות לכם ואת התנאים המיטביים למימושם.

בתחום האשראי העסקי בישראל אין ספק שהפתרון המימון הטוב ביותר עבור עסקים קטנים ובינוניים הינו אפיק הלוואה בערבות המדינה. על מנת להגיש בקשה להלוואה בערבות המדינה, נרש ליווי עסקי מקצועי.

על אף  שכל עסק קטן ובינוני העומד בתנאי הסף יכול לפנות עצמאית לקרן ולבקש לגייס הלוואה מהמדינה, המומחים הפיננסים ממליצים לגייס הלוואות בערבות המדינה עם ליווי עסקי. זאת הדרך היחידה להבטיח סיכויי הצלחה גבוהים לגיוס ההצלחה מקרן המדינה. הצלחת התהליך תעניק את הביטחון הכלכלי של העסק – דבר ההכרחי עבורו בתחילת הדרך.

מדוע חייבים להיעזר בליווי עסקי במהלך תהליך הגיוס מקרן?

על פי הנתונים של המדינה, רוב העסקים הקטנים והבינוניים שקיבלו בתחילת דרכם אישור מהקרן ומבנק על הלוואת מדינה, הגישו בקשה בליווי של כלכלן מנוסה או בליווי של חברת ייעוץ עסקי המתמחה בגיוס אשראי בערבות המדינה.  בנוסף, מחצית מהבקשות המוגשות לגופים המתאמים של הקרן נדחות. עובדה זו מחזקת את ההוכחה שלגיוס הלוואות בערבות המדינה עם ליווי עסקי יש סיכויים טובים יותר להתקבל.

על מנת להצליח לקבל את ההלוואה יש להציג תוכנית עסקית מפורטת לגוף המתאם את ההלוואה מטעם המדינה. על התוכנית לכלול רציונל פיננסי מפורט של צרכי המימון המבוקשים, תכנון התקציב של העסק ובניית תקציב בסיסי ראשוני והצהרה על עמידה עתידית בתנאי ההלוואה.

 

בקשת הלוואה – למי לפנות קודם – לבנקים או לקרנות?

התלבטות נפוצה בקרב יזמים היא למי לפנות תחילה עם בקשת ההלוואה לפתיחת עסק – לבנקים או לקרנות המימון. אנו ממליצים להתחיל קודם עם הבנק כיוון שהתהליך איתם פשוט ומהיר באופן משמעותי לעומת התהליך אותו עובר היזם מול הקרנות.

על היזם להבין שעסק חדש מהווה סיכון עבור הבנק ולכן הבנקים לא מעניקים הלוואות לכל העסקים ולכל האנשים הפרטיים הזקוקים להם. לכן, בין אם אתם פונים לבנק בבקשת ההלוואה ובין אם אתם פונים לקרן – עליכם להיעזר בליווי של יועץ עסקי מקצועי ומנוסה שיודע להתנהל מול הבנק.  הקרן תהיה התחנה הבאה למקרה שהבנק לא אישר את ההלוואה.

ליווי עסקי לבקשת הלוואה – למי פונים?

כאמור, יתרונותיו של הליווי העסקי הינם רבים ומעלים את הסיכויים שלכם באופן משמעותי להצליח לקבל את ההלוואה. בין אם הבנק אישר את ההלוואה ובין אם לא, רצוי שתפנו לבנקים נוספים. רצוי שתפנו לבנקים גדולים ולסניפם עסקיים. 

חברת ביוקרדיט הינה חברה המתמחה במתן ליווי אשראי והלוואות לחברות ולעסקים גדולים, בינוניים וקטנים. אנשי החברה מכירים את הבנקים ואת קרנות ההלוואה ויודעים להתמקח מולם ולדאוג שתקבלו את הזכויות הפיננסיות הבסיסיות שמגיעות לכם.

נשמח לעמוד לרשותכם לכל מידע נוסף

צוות המומחים שלנו זמין עבורכם בכלל דרכי התתקשרות על מנת להעניק לכם את המידע המקצועי ביותר במהירות האפשרית.

  • חייגו אלינו 072-328-1414
  • כתובתינו

    יגיע כפיים 2 (בית פילוט), תל אביב, ישראל

  • שלחו אימייל

    info@biocredit.co.il

    Skip to content