ברוכים הבאים ל- biocredit

מעבר מ-BDI שלילי ל-BDI חיובי

הגיע הזמן להבין מה מסתתר מאחורי ה-BDI השלילי שלך, לשנות את המצב ולפתוח דף חדש, נקי וחיובי.

באפריל 2019 נכנס לתוקף חוק נתוני האשראי. הוא שינה את כללי המשחק ובאופן מדויק יותר, את הדרך שבה נאסף מידע פיננסי על כל אחד ואחת מאיתנו. במציאות החדשה הזו ה-BDI הוא למעשה דוח נתוני אשראי, והוא משרטט את ההיסטוריה הפיננסית הלא-רחוקה שלנו. הוא כולל צ’קים שחזרו, התראות שהתקבלו טרם נקיטת הליכים כאלה ואחרים וכן הליכי פשיטת רגל או כינוס נכסים. נתונים אלה נחשפים כעת בפני הבנקים וחברות האשראי, והם מסייעים לגופים אלה בקביעת הסיכון הנלווה למתן הלוואה או מסגרת אשראי, למשל. אם כן, חשוב להבין מה כולל דו”ח הנתונים, מה המשמעות שלו וכמובן – איך אפשר לשנות את הדירוג הקיים.

 

האם יש לך BDI שלילי או חיובי?

הבשורה הטובה היא שכל אזרח בישראל יכול לקבל דוח נתונים מפורט, ואף בקלות רבה. דוח זה הוא מעין גיליון התנהגות שמספק תמונה מלאה על ההתנהגות הפיננסית במהלך העשור האחרון. הדוח כולל מידע על עסקאות פעילות ולא פעילות, על חשבונות עו”ש, על נתונים שהתקבלו על ידי גופים ציבוריים שונים וכן תמצית של כל הנתונים. בשלב זה כדאי לזכור כי הדו”ח כולל לא רק נתונים שליליים, אלא גם נתונים חיוביים. במילים אחרות, לצד הצ’ק שחזר תופיע ההלוואה שנפרעה במלואה ובמועדה, וזהו נתון חיובי ללא ספק.

 

המשמעות של BDI שלילי – והפתרון

חשוב להבין כי BDI שלילי עשוי להשפיע במספר דרכים, מסירוב של הבנק לתת לך הלוואה או משכנתא, דרך מתן תנאי אשראי שאינם אטרקטיביים, ועד להתמודדות עם קושי בפתיחת חשבון בנק ואף בקבלת כרטיס אשראי. מצד שני, מעבר מ-BDI שלילי ל-BDI חיובי אפשרי בהחלט, ובעבודה נכונה ניתן לשנות את המצב הקיים ולהתחיל מחדש עם נתוני אשראי חיוביים. לאחר בדיקה יסודית של נתוני האשראי ניתן לזהות את הנתונים המרכזיים שמחייבים תשומת לב כדי לחולל שינוי אמיתי שישפר את דירוג האשראי שלך ויפתח בפניך עולם חדש של אפשרויות והזדמנויות, אטרקטיביות הרבה יותר.

 

הצעד הראשון בדרך לפריצה הכלכלית

מחיקת נתוני אשראי שליליים היא משימה חשובה מאוד, ויש לה משמעויות כלכליות רבות. כדי לשנות את המצב ולהעלות את דירוג האשראי, צוות המומחים של BIO CREDIT ילווה אתכם בכל צעד בדרך. עם משפטנים וכלכלנים בעלי ניסיון רב, תוכלו ליהנות ממעטפת מקצועית לכל אורך התהליך – ועד לפריצה הכלכלית שלכם. בתום הבדיקה היסודית והמקיפה תקבלו ייעוץ פיננסי שיקדם אתכם אל העלאת דירוג האשראי, תוכנית מדויקת לשיקום כלכלי ואת כל הידע והכלים הדרושים כדי לרשום את הפריצה המשמעותית. לבדיקת נתוני האשראי שלכם ולשיחת ייעוץ צרו עמנו קשר כבר עכשיו.

נשמח לעמוד לרשותכם לכל מידע נוסף

צוות המומחים שלנו זמין עבורכם בכלל דרכי התתקשרות על מנת להעניק לכם את המידע המקצועי ביותר במהירות האפשרית.

  • חייגו אלינו 072-328-1414
  • כתובתינו

    יגיע כפיים 2 (בית פילוט), תל אביב, ישראל

  • שלחו אימייל

    info@biocredit.co.il

    Skip to content