ברוכים הבאים ל- biocredit

שיפור נתוני אשראי שליליים

הצוות שלנו מתמחה במחיקת נתוני אשראי שליליים, ובפגישת ייעוץ אחת נתכנן את האסטרטגיה המנצחת.

ישראלים רבים למדו להכיר צמד מילים חדש מאז כניסתו לתוקף של חוק נתוני האשראי בשנת 2019. אלא שמאחורי שתי המילים “נתוני אשראי” מסתתרים לא מעט משתנים קריטיים שכדאי להכיר, ובעיקר יש להן השלכות לא מבוטלות. כך, מי שדירוג האשראי שלו נמוך (BDI שלילי) סביר שיקבל תשובות שליליות רבות כאשר ינסה לקבל הלוואה מהבנק או להנפיק כרטיס אשראי חדש. זאת משום שהדירוג נועד כדי לקבוע את כשירותו של כל אזרח להחזיר הלוואה במועדה ולעמוד בתשלום החובות שלו. המידע הזה נגיש היום לכל הבנקים וגם לחברות האשראי ולגופים פיננסיים אחרים. נקודת האור, ובהחלט יש כזו, היא שגם דירוג שלילי אפשר לשנות, וחשוב להבין איך עושים את זה נכון.

 

הופכים אדום לירוק

המידע שנכנס למאגר נתוני האשראי מתקבל למעשה מהבנקים, מחברות האשראי ומגופים רבים אחרים, בהם הוצאה לפועל וכונס הנכס הרשמי. הנתונים מתעדכנים במאגר כל העת, והם אלה שקובעים את דירוג האשראי שלך, אדום (שלילי) או ירוק (חיובי). אלא שהיום כבר ברור כי גם דירוג שלילי איננו גזירת גורל, וישנם כלים מקצועיים שיאפשרו לך לשנות את הדירוג ולהציג נתוני אשראי חיוביים בעת הגשת בקשה לקבלת משכנתא, למשל. שיפור נתוני אשראי שליליים מתבצע לאחר בדיקה יסודית ומעמיקה של דו”ח הנתונים, ובליווי של יועצים מומחים כמובן.

 

צעד ראשון: בדיקת הנתונים

אם כן, שיפור נתוני אשראי שליליים הוא תהליך שראשיתו בבדיקת הנתונים. בשלב הזה ניתן לזהות את הבעיות המרכזיות ואף טעויות או נתונים שאינם מעודכנים. בדיקה זו מתבצעת באמצעות דו”ח נתוני אשראי, אותו כל אחד יכול להזמין עבור עצמו, וזהו חידוש בהשוואה למצב הקודם – שבו המידע לא היה נגיש כלל. דו”ח הנתונים מציג תמונה מפורטת מאוד באשר לנושאים הקשורים להתנהלות בחשבון הבנק (צ’קים ללא כיסוי למשל), להיסטוריית תשלומים (פרעון הלוואות רכב או משכנתא למשל) וכן לניהול נכון של האשראי (ניהול חיובי של הלוואה עדיף על הימנעות מהלוואות).

 

צעד שני: שיפור הנתונים

לאחר בחינה מעמיקה של הנתונים, הצוות המקצועי של BIO DIRECT יסייע בבחירת גוף פיננסי מתאים לצורך קבלת מימון, ביטוח או ייעוץ עסקי למשל. בנוסף, בתהליך מקצועי ומדויק של ייעוץ פיננסי ניתן להעלות את דירוג האשראי ולשפר את הנתונים, תוך קביעת תוכנית ברורה לשיקום כלכלי ולפריצה אמיתית. עם צוות של משפטנים וכלכלנים בעלי שפע של ניסיון ומומחיות, חברת BIO DIRECT מעניקה לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר וליווי אישי בדרך לדירוג אשראי חיובי שיאפשר לכם לפרוץ את הגבולות של עצמכם. כדי להבין לעומק את דירוג האשראי שלכם ולקבוע את האסטרטגיה המנצחת שתוביל לשיפור נתוני האשראי – צרו איתנו קשר עוד היום.

 

נשמח לעמוד לרשותכם לכל מידע נוסף

צוות המומחים שלנו זמין עבורכם בכלל דרכי התתקשרות על מנת להעניק לכם את המידע המקצועי ביותר במהירות האפשרית.

  • חייגו אלינו 072-328-1414
  • כתובתינו

    יגיע כפיים 2 (בית פילוט), תל אביב, ישראל

  • שלחו אימייל

    info@biocredit.co.il

    Skip to content