ברוכים הבאים ל- biocredit

תיקוני מידע מול בנק ישראל

דוח נתוני האשראי אמור לשקף את המידע העדכני ביותר. הצוות שלנו יעזור לך לתקן את המידע ולהעלות את דירוג האשראי

באפריל 2019 נכנס לתוקף החוק שמסדיר את איסוף הנתונים הפיננסיים על כל אחד ואחת מאיתנו. היכולות הכלכליות שלנו מרוכזות במאגר נתוני האשראי, והוא מסייע בתהליך קבלת ההחלטות של הבנקים, חברות האשראי וגופים רבים אחרים, שיכולים להעניק אשראי והלוואות ליחידים או לארגונים. אלא שגם במציאות החדשה עשויות להתגלות תקלות וטעויות, ולכן חשוב לבחון לעומק את הנתונים הקיימים ולאתר בהם ליקויים או מידע שאיננו עדכני. כך ניתן לבצע תיקוני מידע מול בנק ישראל, להעלות את דירוג האשראי ולשפר את התנאים המוצעים על ידי הגופים השונים.

 

החשיבות של תיקוני מידע מול בנק ישראל

כאמור, הנתונים במאגר המידע משפיעים מאוד על דירוג האשראי, מה שלמעשה מגדיר בפני הבנקים את הסיכון הנלווה למתן פתרונות אשראי ומימון. במילים אחרות, אדם שדירוג האשראי שלו נמוך יחסית, עשוי להיתקל בסירוב של הבנק להעניק לו הלוואה או שיוצע לו פתרון מימון בריבית גבוהה יותר ובליווי דרישה לערבים ולבטחונות אחרים. מנגד, מי שדירוג האשראי שלו גבוה יותר יקבל תנאים טובים יותר ומענה אידאלי לצרכיו הפיננסיים. הדירוג עצמו נע על הטווח שבין 1 (סיכון נמוך) ל-10 (סיכון גבוה), והוא מושפע ממשתנים רבים, ובעיקר מהיסטוריית תשלומים ומההתנהלות הפיננסית שלך באופן כללי. אם חלה טעות כזו או אחרת, תיקוני מידע מול בנק ישראל הם חיוניים משום שהם משפיעים על דירוג האשראי בכלל.

 

מחיקת מידע היסטורי ממאגר הנתונים

באופן כללי, חלק מהנתונים אמורים להיעלם מהמאגר אוטומטית לאחר 3 שנים. כך, גם מי שהתנהל נגדו תיק בהוצאה לפועל יזכה לראות את פרט המידע הזה נעלם בתוך זמן קצר יחסית. עם זאת, מידע אחר עשוי להישאר למשך 7 שנים, בפרט כאשר מדובר בפשיטת רגל. במקרים שבהם המידע נותר במערכת על אף שחלף הזמן הדרוש למחיקתו, ניתן לפעול לביצוע תיקון הרישומים. בשלב זה חשוב לזכור כי לצורך ביצוע התיקון יש להגיש בקשה מנומקת בכתב, וליווי מקצועי יעזור לך לעשות את זה בצורה טובה ונכונה, וכן לחסוך זמן יקר. עם הגשת הבקשה יבוצע בירור מעמיק לבחינת המידע הרלוונטי, ובמידה ואכן נדרש תיקון – הוא יבוצע מידית.

 

תיקוני מידע מול בנק ישראל – זמן הוא כסף

אם הגשת בקשה לקבלת הלוואה אך נדחית על הסף, או אם הוצע לך פתרון מימון בתנאים שאינם אטרקטיביים, מומלץ לבחון את דו”ח נתוני האשראי שלך ולזהות את הסיבה לכך. צוות המומחים של BIO CREDIT יעזור לך לאתר את המידע השגוי, לפנות לגורמים הרלוונטיים ולמחוק רישומים שפוגעים בדירוג האשראי שלך. פניה מהירה ונכונה תבטיח לך מענה יעיל ומדויק, מחיקת הרישומים השליליים – והעלאה מידית של הדירוג שלך, כדי לאפשר לך ליהנות מפתרונות אשראי משתלמים הרבה יותר.

נשמח לעמוד לרשותכם לכל מידע נוסף

צוות המומחים שלנו זמין עבורכם בכלל דרכי התתקשרות על מנת להעניק לכם את המידע המקצועי ביותר במהירות האפשרית.

  • חייגו אלינו 072-328-1414
  • כתובתינו

    יגיע כפיים 2 (בית פילוט), תל אביב, ישראל

  • שלחו אימייל

    info@biocredit.co.il

    Skip to content